Разъяснение относительно обустройства квартир входными металлическими дверями и декоративно-защитными решетками на первом этаже

Для работы с текстом документа
(печать документа, поиск по тексту)
необходимо авторизоваться.

Войти в Личный кабинет

Бесплатные документы Ошибка в документе Заказать документ

Сервис содержит 20471 бесплатных документов, которые доступны зарегистрированным пользователям. Регистрируйся бесплатно >>>


  • Информация о документе
  • Ссылки на документы
  • Ссылки из других документов
Наименование документаРазъяснение относительно обустройства квартир входными металлическими дверями и декоративно-защитными решетками на первом этаже
Дата принятияНет данных
СтатусДействующий
Вид документаРазъяснения
РазработчикНет данных
Принявший органНет данных


В данном документе нет ссылок на другие нормативные документы.


Другие нормативные документы не ссылаются на данный документ.

Запитання:

Запитання:

Чи повинні облаштовуватись квартири вхідними металевими дверима та декоративно-захисними гратами на першому поверсі?

Наказом Держбуду від 16.12.94 № 89 внесено зміни до діючих державних будівельних норм СНіП 2.08.01-89 „Житлові будинки”, які доповнювали вимоги п.1.7 текстом: „Лоджії, балкони та вікна квартир перших поверхів багатоквартирних житлових будинків повинні облаштовуватись декоративно-захисними металевими решітками”, а також вимоги в п.1.20 текстом: „Вхідні двері в квартири, а також елементи кріплення і запирання повинні бути посиленої конструкції із незаймистих матеріалів, з ущільнювачами в притулах відповідно до технічних умов, погоджених Держкоммістобудування і Держстандартом України”.

Наказом Держбуду від 03.04.98 № 70 вимоги третього абзацу п.1.20 СНіП 2.08.01-89 „Житлові будинки”, введеного наказом від 16.12.94 № 89, викладено в редакції: „Вхідні двері в квартири повинні бути металевими, протиударними та мати вогнестійкість не менше 0,6 години”.

Головне управління Державної пожежної охорони МВС України листом від 02.09.01 № 12/6/2183 підтвердило вимоги Держбуду щодо необхідності встановлення протиударних вхідних до квартир дверей в житлових будинках, будівництво яких розпочато після 16 грудня 1994 року, та встановлення протиударних дверей з межею вогнестійкості 0,6 години, якщо будівництво розпочато після 15 квітня 1998 року.

Завершення будівництва та введення в експлуатацію будинків необхідно здійснювати згідно з проектом, у тому числі з дотриманням вимог щодо обладнання квартир вхідними металевими дверима та декоративно-захисними гратами на першому поверсі.

Для более удобной работы с текстом документа
(печать документа, поиск по тексту, оглавление) необходимо авторизоваться...

Войти в Личный кабинет

© 2021 Все права защищены
Документы, размещенные на сайте, могут быть использованы в качестве информационно-справочного материала.
E-mail: online@budstandart.com