Письмо от 31.03.1998 № 7/133 Относительно возмещения затрат генподрядчика за услуги, которые предоставляются субподрядным организациям

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Оставить заявку на документ
            ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ
                   ТА ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
                             Л И С Т
 
 N 7/133 від 31.03.98
     м.Київ
 
                 
 
       Щодо відшкодування витрат генпідрядника за послуги,
              що надаються субпідрядним організаціям
 
     Відшкодування  витрат  генпідрядника за послуги, перелік яких
наведений  у  п.  31  "Положення  про  взаємовідносини організацій
генеральних    підрядників    з    субпідрядними   організаціями",
затвердженого   Науково-технічною   радою    Держкоммістобудування
14 грудня  1994  року,  протокол  N  4,  проводиться  у  розмірах,
визначених згідно з контрактом.
     У    разі   недосягнення   згоди   розміри   відрахувань   за
вищезазначені  послуги  визначаються  за наступними процентами від
вартості  виконаних  субпідрядниками  будівельно-монтажних робіт в
цінах 1997 року:
     - по  всіх  роботах,  що  виконуються  в  межах  будівельного
майданчика, крім нижчезазначених - 1,1;
     - по  монтажу  збірних залізобетонних і бетонних конструкцій,
улаштуванню спеціальних та монолітних  бетонних  і  залізобетонних
споруд, монтажу металоконструкцій - 0,9;
     - по  роботах,  що   виконуються   за   межами   будівельного
майданчика - 0,6.
     При цьому враховуються такі особливості:
     - при монтажі бетонних, залізобетонних, металевих конструкцій
і  спорудженні  субпідрядником  спеціальних  споруд із монолітного
бетону   та   залізобетону   використання   підйомних   механізмів
генпідрядника вищевказаними розмірами відрахувань не передбачене;
     - по   роботах,   що   виконуються   за  межами  будівельного
майданчика,         враховане         тільки         відшкодування
адміністративно-господарських витрат.
     Порядок розрахунків за інші послуги, які не зазначені в п. 31
Положення,  встановлюється  сторонами  при укладанні контрактів на
виконання субпідрядних робіт.
     Розміри  і  порядок відшкодування субпідрядними організаціями
витрат  генпідрядників  при  внутрішньому  субпідряді визначається
відповідним відомством.
 
 Перший заступник Голови                               А.В.Беркута