Разъяснение относительно порядка принятия в эксплуатацию объектов, которые не являются государственной собственностью

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Оставить заявку на документ
Запитання:

Запитання:

Який порядок прийняття в експлуатацію об’єктів, які не є державною власністю?


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.92 №449 “Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів державного замовлення” п.2) порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, не включених до державного замовлення, визначається Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями за погодженням з Держбудом України.

        На підставі зазначеної постанови у кожному регіоні затверджені (за погодженням із Держбудом) положення про порядок прийняття в експлуатацію об’єктів, що не є державною власністю. Всі вимоги порядку прийняття в експлуатацію об’єктів недержавної власності визначені у цьому положенні.