Письмо от 05.03.2004 № 5/15-338 О разрешениях на аренду недвижимого имущества, которое является государственной собственностью

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Оставить заявку на документ
     ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
 
                             Л И С Т
 
                      05.03.2004  N 5/15-338
 
                                      Керівникам підприємств,
                                      установ і організацій сфери
                                      управління Держбуду України
 
 
             Про дозволи на оренду нерухомого майна,
                    яке є державною власністю
 
 
     У зв'язку з набранням чинності Господарського кодексу України
з 1 січня 2004 року в Україні змінено  порядок  надання  в  оренду
нерухомого майна, яке є державною власністю.
 
     Фонд державного  майна України та його регіональні відділення
виступають  орендодавцями  нерухомого  майна,  яке   є   державною
власністю,  та  працюють  безпосередньо з майбутніми орендарями та
балансоутримувачами цього майна.
 
     До переліку   документів,   які   необхідно    подавати    до
регіональних  відділень  Фонду  державного майна України,  входить
дозвіл від органу,  уповноваженого управляти відповідним державним
майном.
 
     Указом Президента  України  від  20  серпня 2002 року N 725 
725/2002  )  "Про  Положення  про  Державний  комітет  України   з
будівництва та архітектури" на Держбуд України покладені функції з
управління об'єктами державної власності,  що  належать  до  сфери
його управління (пункт 4, підпункт 43 Положення...).
 
     Для отримання  дозволу  на  оренду  нерухомого  майна,  що  є
державною власністю,  до Держбуду України  необхідно  надати  такі
матеріали:
     1) довідку  про  забезпечення  площами   власних   потреб   з
урахуванням виконання поставлених виробничих завдань;
     2) обгрунтування  доцільності  надання  нерухомого  майна   в
оренду саме цьому орендарю;
     3) офіційний лист про відсутність  клопотань  про  надання  в
оренду  нерухомого  майна  від  бюджетних  районних організацій та
організацій галузі будівництва;
     4) дані  про  цілі використання коштів,  отриманих від оренди
нерухомого майна.
 
 Заступник Голови Комітету                            О.Бондаренко

БУДСТАНДАРТ Online