Письмо от 14.06.1995 № 14-212/11-2617 Относительно освобождения от уплаты налогов фирмы Гепард

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Оставить заявку на документ

 
           ГОЛОВНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
                             Л И С Т
 
 N 14-212/11-2617 від 14.06.95
     м.Київ
 
                          
                                Державному комітету у справах
                                охорони державного кордону України
                                252034, м.Київ - 34,
                                вул.Володимирська, 26
 
 
 
     Головна державна податкова інспекція України  розглянула  ваш
лист  від  17.05.95 р. N  629  щодо звільнення від сплати податків
фірми "Гепард" по інвестуванню будівництва для військовослужбовців
і повідомляє.
     Відповідно  до Указу Президента України від 31 травня 1995 р.
N 405/95  скасовані  пільги  щодо  оподаткування,  які  надавалися
Указами  Президента  України  та  постановами  Кабінету  міністрів
України.
     Згідно переліку  Указів  Президента  України, положення  яких
втратили  чинність,  втратила  чинність  стаття 3 Указу Президента
України від  1  липня 1993 року N 240 "Про інвестування
будівництва та придбання житла  для  військовослужбовців  Збройних
Сил  України  та  членів  їх  сімей"  щодо звільнення іноземних та
українських інвесторів юридичних  і  фізичних  осіб)  від  сплати
податків  на  добавлену  вартість  та  митних зборів на матеріали,
механізми і обладнання на весь обсяг їх інвестицій,  а  також  від
державного  мита  за  нотаріальне  посвідчення договору відчуження
збудованого ними житла.
     Що  стосується  податку  на прибуток,  то Законом України від
28  грудня  1995  року "Про  оподаткування  прибутку  підприємств"
 звільнення від оподаткування прибутку підприємств по
інвестуванню  будівництва  для  військовослужбовців  Збройних  Сил
України не передбачено.
 
 Заступник начальника                                    В.А.Мороз