Приказ от 27.09.2005 № 171 О принятии и введении в действие ДБН В.2.2-16-2005 Культурно-зрелищные и заведения для досуга

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Заказать документ
     ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
 
                            Н А К А З
 
                        27.09.2005  N 171
 
 
                Про прийняття та надання чинності
              ДБН В.2.2-16-2005 "Культурно-видовищні
                      та дозвіллєві заклади"
 
 
     З метою  вдосконалення  нормативно-правової  бази  України  у
галузі  будівництва  з  питань  проектування нових і реконструкції
громадських будинків та на підставі рішення науково-технічної ради
Держбуду України  від  19  серпня  2005  року N 60  >> )
Н А К А З У Ю:
 
     1. Прийняти з наданням чинності з  1  квітня  2006  року  ДБН
В.2.2-16-2005  "Культурно  -  видовищні  та  дозвіллєві  заклади",
розроблені ВАТ "КиївЗНДІЕП".
 
     2. З  набуттям  чинності  ДБН  В.2.2-16-2005   "Культурно   -
видовищні  та  дозвіллєві  заклади"  вважати  такими,  що втратили
чинність  на  території  України  ВСН  45-86  "Культурно-зрелищные
учреждения".
 
     3. ДП  "Укрархбудінформ"  (В.Чеснок)  забезпечити  видання та
розповсюдження зазначених державних будівельних норм відповідно до
замовлень   за   умови   використання  коштів,  отриманих  від  їх
реалізації,  на  розвиток  науково-технічної  бази  стандартизації
(стаття 19 Закону України "Про стандартизацію".
 
     4. Будинки і споруди,  на будівництво яких отримано дозвіл на
виконання будівельних робіт в установленому порядку до  1.04.2006,
допускається  вводити  в експлуатацію без коригування документації
на відповідність вимогам ДБН  В.2.2-16-2005  за  умови  дотримання
вимог їх електро-, вибухо- та пожежобезпечності.
 
     5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
Голови Комітету Ю.Казмірука.
 
 Перший заступник
 Голови Комітету                                         А.Беркута

БУДСТАНДАРТ Online