Относительно размещения встроенных и пристроенных трансформаторных подстанций в жилых домах

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Оставить заявку на документ
              МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ
           ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
 
                      Р О З' Я С Н Е Н Н Я:
 
                            01.03.2006
 
 
            Щодо розміщення вбудованих і прибудованих
                   трансформаторних підстанцій
                       у житлових будинках
 
 
     Під час розміщення вбудованих і прибудованих трансформаторних
підстанцій у   житлових   будинках   слід   керуватися    вимогами
п. 2.11-п.   2.16   державних   будівельних   норм   "Проектування
електрообладнання об'єктів цивільного призначення".
 
     У житлових  будинках  розміщення  вбудованих  і  прибудованих
трансформаторних  підстанцій  допускається тільки як виняток.  При
цьому   повинні   використовуватися   сухі   трансформатори.    Ці
трансформаторні  підстанції  не  повинні  розміщуватися  під,  над
житловими приміщеннями та безпосередньо примикати  до  них.  Також
повинні  забезпечуватися  санітарні  вимоги  щодо обмеження рівнів
шуму,  вібрації  та  напруженості  електричних  полів  у  суміжних
приміщеннях.  Рішення  повинно  узгоджуватися  з  місцевим органом
державного пожежного нагляду і санітарно-епідеміологічною  службою
МОЗ України.
 
     Зазначені державні     будівельні     норми     "Проектування
електрообладнання  об'єктів  цивільного  призначення"  розглядають
спорудження  вбудованих і прибудованих трансформаторних підстанцій
як вимушене  рішення  застосовано  термін  "допускається").  Така
необхідність виникає,  наприклад, при спорудженні багатоповерхових
будинків з великим власним  електроспоживанням  у  місцях  щільної
міської забудови.