Порядок устройства газового оборудования для квартирного отопления и горячего водоснабжения

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Оставить заявку на документ
Роз’ясніть порядок влаштування газового обладнання для квартирного опалення та гарячого водопостачання

Розясніть порядок влаштування газового обладнання для квартирного опалення та гарячого водопостачання.

Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України розяснює.

Згідно з вимогами п.3.10 СНіП 2.08.01-89 “Житлобудівлі” опалення житлових будинків поквартирними малометражними котлами, що працюють на газі з відводом продуктів згорання в димовий канал, допускається тільки для житлових будинків не вище 5 поверхів.

З 1.08.2001 р. уведені в дію ДБН В.2.5-20-2001 “Газопостачання”, згідно з вимогами п.6.34 яких для опалення приміщень житлових будинків висотою до 10 поверхів включно допускається передбачити газові каміни, конвектори, калорифери та інші типи опалювального газового обладнання заводського виготовлення з відводом продуктів згорання через зовнішню стіну будинку.

Вимоги цих нормативних документів поширюються лише на нове будівництво та реконструкцію житлових будинків за умови влаштування поквартирного опалення всіх квартир у будинку).

Для існуючого житлового фонду порядок застосування таких систем роз’яснено листом Держбуду України від 26.09.2000 р. № 19/15-284.