Письмо от 01.04.1999 № 2431/5/15-0116 Относительно предоставления льгот на налог на прибыль инвесторам строительства жилья для военнослужащих и членов их семей

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Оставить заявку на документ

 
             ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
                             Л И С Т
 
 N 2431/5/15-0116 від 01.04.99
     м.Київ
 
                          
 
       Щодо надання пільг з податку на прибуток інвесторам
      будівництва житла для військовослужбовців та членів їх
                              сімей
 
     Пунктом 1 Положення про інвестування будівництва та придбання
житла для військовослужбовців Збройних Сил України  та  членів  їх
сімей,  затвердженого  Указом  Президента України від 1 липня 1993
року N 240/93 "Про інвестування будівництва та придбання житла для
військовослужбовців  Збройних  Сил України та членів їх сімей" із
змінами і доповненнями),  передбачено,  що  джерелом  інвестування
будівництва  та  придбання  житла для військовослужбовців Збройних
Сил України є  кошти,  пайові  внески,  кредитні  позики  та  інші
джерела  інвестування,  встановлені  законодавством  України,  які
вкладені у будівництво та придбання жилих будинків,  у спорудження
інженерних    споруд    соціально-побутового    та   торговельного
призначення.  Тобто,  ті  джерела,  які   фактично   можуть   бути
використані    при    спорудженні    та    придбанні   житла   для
військовослужбовців та членів їх сімей.
     Пунктом 2    вказаного    Положення   визначено   двосторонні
взаємовідносини,  які здійснюються на підставі угоди,  а  саме:  з
однієї  сторони учасник інвестиційної діяльності - міністерство чи
інший центральний орган  державної  виконавчої  влади,  які  мають
військові формування, з другої сторони - підприємство-інвестор.
     Відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів  України
від 27.04.98   р.  N  568  із  змінами,  внесеними
постановою Кабінету Міністрів  України  від  26.10.98  р.  N  1692
( 1692-98-п   ),  у  разі  передачі  замовнику  векселя  податкові
зобов'язання стосовно податку на прибуток  підприємства  інвестора
зменшуються  згідно  з інвестиційною угодою у звітному податковому
періоді лише за умови фактичного погашення векселя.
     Таким чином,  податкову  пільгу  по  податку на прибуток може
одержати   підприємство-інвестор,   кошти    якого    перераховані
безпосередньо  замовнику,  із  призначенням  платежу  на погашення
векселя   в   рахунок   інвестування   будівництва    житла    для
військовослужбовців    та    підтвердження   фактичного   списання
зазначених      коштів       із       розрахункового       рахунку
підприємства-інвестора,   а   також   за   умови  наявності  інших
необхідних документів та при забезпеченні використання коштів  для
вирішення житлової проблеми військовослужбовців.