Письмо от 14.12.1998 № 13673/11/16-1220-13 Относительно уплаты НДС Управлением капитального строительства

Данный документ доступен бесплатно зарегистрированным пользователям.

У Вас есть вопросы по документу? Мы рады на них ответить!Перечень бесплатных документовОбнаружили ошибку в документе или на сайте? Пожалуйста, напишите нам об этом!Оставить заявку на документ

             ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
                             Л И С Т
 
 N 13673/11/16-1220-13 від 14.12.98
 
 
 
     ДПА України розглянула лист щодо ПДВ і повідомляє таке.
     Управління капітального будівництва зареєструвалося платником
ПДВ 17.06.98 р.  Починаючи з цієї дати, на нього поширюються норми
Закону України "Про податок на додану вартість".  А
тому   при   здійсненні  операцій  з  продажу  товарів  включаючи
дооцінені матеріальні цінності),  робіт  та  послуг  у  управління
виникають зобов'язання зі сплати ПДВ,  право на виписку податкової
накладної,  а також у  разі  придбання  ТМЦ  (робіт,  послуг)  для
здійснення діяльності, що підлягає оподаткуванню, та при виконанні
інших вимог указаного Закону - право  на  податковий  кредит.  При
цьому база оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з продажу ТМЦ
визначається відповідно до ст.4 Закону.
     Щодо оподаткування   ПДВ   дооцінки   ТМЦ,  яка  здійснюється
бюджетними установами відповідно до  наказу  Головного  управління
Держказначейства України  та  Мінекономіки України від 02.12.97 р.
N 127/138, то сума дооцінки ТМЦ під час її проведення
не  підлягає  оподаткуванню  ПДВ,  а об'єкт оподаткування у даному
випадку виникає при здійсненні операцій з продажу дооцінених ТМЦ у
загальновстановленому порядку.
     Стосовно сплати ПДВ з  операцій  основної  діяльності  УКБ  -
виконання функцій замовника, то з цього питання надані роз'яснення
спільним листом Мінфіну України,  ДПА України та Держбуду  України
від 06.04.98 р.
 
 Заступник Голови                                Г.Оперенко
 
 "Бухгалтерія", N 44/1, 29 жовтня 2001 р.