Лист від 12.11.1999 № 16888/7/16-1218 Про порядок оподаткування ПДВ робіт по будівництву житла для військовослужбовців

Даний документ доступний безкоштовно зареєстрованим користувачам.

У Вас є питання стосовно документа? Ми раді на них відповісти!Перелік безкоштовних документівПомітили помилку в документі або на сайті? Будь ласка, напишіть нам про це!Залишити заявку на документ

 
             ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
                             Л И С Т
 
 N 16888/7/16-1218 від 12.11.99
     м.Київ
 
                           
 
        Про порядок оподаткування ПДВ робіт по будівництву
                  житла для військовослужбовців
 
     Державна податкова адміністрація України розглянула лист щодо
порядку   оподаткування  податком  на  додану  вартість  робіт  по
будівництву  житла  для  військовослужбовців,  фінансування   яких
здійснюється   товарно-матеріальними   цінностями   і   повідомляє
наступне.
     Згідно з  пунктом  5.2.2 статті 5 Закону України від 03.04.97
N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість",  який набув чинності
з 01.10.97,  від податку на додану вартість звільняється виконання
робіт за  рахунок  коштів  інвесторів  по  будівництву  житла  для
військовослужбовців,    ветеранів    війни    та    членів   сімей
військовослужбовців,  що  загинули  під  час  виконання  службових
обов'язків.
     Відповідно до Закону України від 18.09.91  "Про  інвестиційну
діяльність"  інвестори  -  це суб'єкти інвестиційної
діяльності,  які  приймають   рішення   про   вкладення   власних,
позичкових  і  залучених  майнових  та інтелектуальних цінностей в
об'єкти інвестування, а суб'єктами інвестиційної діяльності можуть
бути громадяни і юридичні особи України та іноземних держав.  Крім
того  інвестиційна  діяльність  може   здійснюватися   на   основі
державного  інвестування  органами  влади  і управління України за
рахунок коштів бюджетів, позабюджетних фондів і позичкових коштів.
     Виходячи з  викладеного  виконання робіт за рахунок державних
інвестицій коштів  Державного  бюджету  України)  по  будівництву
житла  для  військовослужбовців звільняється від податку на додану
вартість.
     Водночас повідомляємо,   що  оскільки  Законом  України  "Про
оподаткування прибутку підприємств"  визначено,  що
кошти - це є гривня або іноземна валюта, то у разі виконання робіт
по  будівництву  житла  для  військовослужбовців  з   розрахунками
товарно-матеріальними цінностями, незалежно від того, чи надаються
вони   інвесторами,   чи   придбаються   за   векселі   Державного
казначейства,  такі  роботи  підлягають  оподаткуванню податком на
додану вартість у загальновстановленому порядку.
 
 Заступник Голови ДПА України                           Г.Оперенко
 
 "Налоговый-банковский-таможенный Консультант", N 49\99

БУДСТАНДАРТ Online